Krajské standardizované projekty HZS ČR a CSP GŘ HZS ČR

V květnu tohoto roku započala ve všech Krajských standardizovaných projektech HZS ČR a Centrálním standardizovaném projektu generálního ředitelství HZS ČR příprava realizace největší části plánovaných dodávek pro HZS ČR v rámci programu Jednotná úroveň informačních systémů operačního řízení a modernizace technologií pro příjem tísňového volání základních složek integrovaného záchranného systému. Vedle již realizovaných dodávek
·    stolů pro operátory a
·    části technologií pro HZS krajů a dále pak
·    stavebních prací,
se bude jednat o dodávky HW a SW a souvisejících technických komponent pro operační řízení. V současnosti probíhají práce na tvorbě Technického projektu, který bude obsahovat návrh technického řešení a popis dodávaných komponent. Po schválení technického projektu započne fáze realizace vlastních dodávek HW a SW. Poté dojde ke zprovoznění napojení informačních systémů operačního řízení na Národní informační systém integrovaného záchranného systému.

V Centrálním standardizovaném projektu generálního ředitelství HZS ČR bude navíc probíhat ještě dodávka HW a SW pro projekční systém.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.